Logo-Glas

Rezultati 3. Jesenjeg humanitarnog krosa AK “San” Prnjavor

9. Oktobra 2019.

U nedjelju, 6. oktobra je održan 3. Jesenji humanitarni kros AK ”San” Prnjavor na trim stazi u SRC ”Borik” Kod Lovačkog doma u Prnjavoru.

Pobjednici u trci seniora i seniorki su Magdalena Katana iz Atletskog kluba ”San” iz Prnjavora i Nikola Pejčić iz Atletskog kluba ”Doboj”. Sva sredstva sakupljena od kontizacija za učešće na krosu i uplata od sponzora biće donirana Udruženju roditelja djece sa smetnjama u fizičkom i psihičkom razvoju ”Neven” iz Prnjavora.

U nastavku vam donosimo kompletne rezultate:

Deca sa smetnjama u razvoju  (Ž)  – 50 m

  1. ElmaMušinović
  2. Veronika Pezerović
  3. Milica Suvajac

Deca sa smetnjama u razvoju  (M)  –  50 m

  1. SaidŠahin  – Brčko
  2. Aleksandar Janković  – Prnjavor
  3. Dejan Kralj  – Prnjavor

Devojčice 2015. godište  – 50 m

  1. Milica Gamber  –  Prnjavor
  2. Anđela Preradović  –  Prnjavor
  3. Mia Pilipović  –  Kozarska Dubica

Dečaci  2015. godište  – 50 m

  1. MatiaKljunić  – Prnjavor
  2. Sergej Šuvak  –  KozaskaDubica
  3. Nikola Landup  – Gradiška

Devojčice 2014. godište  – 100 m

  1. Lenka Banjac  –  Kozarska Dubica
  2. Ljiljana Vukolić  –  Kozarska Dubica
  3. Sara Maksimović  – Prnjavor

Dečaci 2014. godište  – 100 m

  1. Đorđe Milanković  –  Kozarska Dubica
  2. Kristijan Šuvak  – Kozarska Dubica
  3.           /

Devojčice 2013. godište  – 200 m

  1. AjlaŠahin  – Brčko
  2. MelitaPopić  –  Banja Luka
  3. Marija Jelić  – Prnjavor

Dečaci  2013. godište  – 200 m

1. Amar Terzić  – Brčko

2. Radomir Stanarević  – Banja Luka

3. Pavle Janković  – Prnjavor

3. Aleksa Jevtić – Prnjavor

Devojčice 2012. godište  – 200 m

1. Natalija Miljatović – Banja Luka

2. BlankaMakivić – Kozarska Dubica

3. Milica Pilipović – Kozarska Dubica

Dečaci  2012. godište  – 200 m

  1. Njegoš Pantić – Vlasenica
  2. Filip Vujić – Banja Luka
  3. Luka Maksimović – Prnjavor

Devojčice 2011  i  2010. godište  – 300 m

  1. Nikolina Babić – Kozarska Dubica
  2. Sara Marić – Prnjavor
  3. Marija Dardić – Kozarska Dubica

Dečaci  2011  i  2010. godište  – 300 m

  1. Ognjen Trubarac – kozarska Dubica
  2. Miloš Reljić – Vlasenica
  3. Aljoša Vukanović – Doboj

Devojčice 2009  i  2008. godište  – 600 m

  1. Teodora Milojević – Derventa
  2. Tamara Stanić – Teslić
  3. Jelena Đurić – Brčko

Dečaci  2009  i  2008.  godište  – 600 m

  1. David Gamber – Prnjavor
  2. Rade Đurđević – Teslić
  3. Đorđe Pantić – Vlasenica

Devojčice 2007  i  2006. godište  – 1000 m

  1. Teodora Bogićević – Brčko
  2. Neda Gavrić – Teslić
  3. Anastasija Drinčić – Vlasenica

Dečaci  2007  i  2006. godište  – 1000 m

  1. Goran Gamber – Prnjavor
  2. Stefan Samardžić – Banja Luka
  3. Aleksa Đerman – Banja Luka

(FOTO: AK “San”)

Komentari

Komentariši

LAJKUJTE NAS

Aleksić Duborez



DJEVOJKA DANA