SEGIĆ RIJEŠIO DILEMU: Sloga – Ljubić 1:2

10. Oktobra 2018.

fudbal-gol

DOBOJ
– Stadion Luke u Doboju bio je svjedok nejslabije posjte u poseldnje vrijeme a pedesetak gledalaca moglo je dsa se dosađuje jer nije prikazan ni minimalan nivo fudbalske igre.

Praktično , i jedni i drugi su željeli da se riješe nastupa u sledećem krugu takmičenja ali je Danko Segić sa dva goal riješio sve dileme.

Naime, gosti iz Prnjavora poveli su sa 1:0 u 34. minutu golom Segića a Željko Radovanović jeu 58 minutu postigao je izjednapčijući pogodak. Ipak, i pored terenske ndmnoćnosti domaćih Segić u 90. minutu matira Jupića i vodi u sljedeće kolo KUP-a RS svoj tim i to sasvim zasluženo.

Sloga – Ljubić 1:2 (0:1)

Strijelci: Segić 0:1 34., 1:1 Radovanović 58. , 1:2 Seegić 90.minut.. Stasdion Luke . Gledalaca 50 Sudija: Ognjen Igićm ( Banjaluka), Pomoćnici: Aleksić i Žugić (Banjaluka).

SLOGA: Jupić, Janković (od 69. Ćetić), Andrić, Hadfžimujić, Savić,Djuranović, Starčević, Salkić, Aličićć, Radovanović, Grahopvac.

LJUBIĆ: Ratković, Radaqković, Radonjić, Jagodić, Segić , Žižak, Fgehratović, Burgić, Grahovac, Žižak, Gajić.