Logo-Glas

Todić, Blagojević i Lukić za nova tri boda Sloge

19. Aprila 2015.

Ekipa Sloge 2015.DOBOJ – Fudbaleri Sloge tek u drugom poluvremenu utakmice protiv Omarske pokazali su pravo lice. Zaigrali su angažovanbije i efikasnije nego u prvom dijelu kada su promrzli gledaoci prisustvovali anemičnoj igri obje ekipe.

Radost navijačima domaćina donio je mladi Milan Todić u 52. minutu, a samo šest minuta kasnije Blagojević je rezantnim udarcem sa 18 metara natjerao Begovića na kapitulaciju. Kada se očekivala kanonada domaćina gosti su preko Grahovca iz brzog kontranapada uspjeli da smanje rezultat. Ipak, sve strepnje navijača Sloge raspršio je Borislav Lukić veoma lijepim golom u finišu utakmice.

SLOGA – OMARSKA 3:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Todić (‘53), 2:0 Blagojervić (‘58), 2:1 Krecelj (‘65), 3:1 Lukić (‘85)
Stadion: “Luke” u Doboju.
Gledalaca: 150.
Sudija: Slaviša Mitrović (Šamac).
Pomoćnoci: Maksimović (Modriča) i Čeliković (Šamac).
Žuti kartoni: Janković, Filipović (Sloga); Grahovac, Jaćimović, Vujasin (Omarska).

SLOGA: Milkanović, Janković, Filipović, Šućur (od 52. minuta Stanišić), Halilović (od 46. minuta Jovičić), Bećarević, Lukić, Blagojević, Todić, Gavrić (od 88. minuta Vuković), Jupić.

OMARSKA: Begović, Romanić D. (od 89. minuta Milaković), Nišević, Zdjelar, Romanić B., Panić (0d 68. minuta Hrvaćanin), Krecelj, Grahovac ( od 87. minuta Vujasin), Anđić, Jaćimović.

(AUTOR: Slobodan Babić)